/wp-content/uploads/2014/06/foto1.png /wp-content/uploads/2014/06/foto2.png /wp-content/uploads/2014/06/foto3.png /wp-content/uploads/2014/06/foto4.png
Akademia Tai Chi i LOK UP
   Nowa grupa tai chi dla początkujących od Nowego Roku. Zapraszamy w czwartki od 09 stycznia 2020 w godz. 19.00-20.30 u Selezjanów ul. Wysoka 37. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz.

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

1) Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w Serwisie www.taichimoy.pl jest Akademia Tai Chi i Lok Hup. Dane kontaktowe w sekcji O nas Kontakt.

2) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie dobrowolnej zgody, której on udziela zgodnie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

3) Przetwarzanie danych w postaci adresu e-mail jest konieczne do prowadzenia konwersacji drogą elektroniczną.

4) Dane osobowe w postaci adresu e-mail będą przetwarzane do czasu cofnięcia Twojej zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie Twojej zgody jest możliwe po wysłaniu stosownej wiadomości przez formularz kontaktowy.

5) Masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co będzie skutkować zaprzestaniem przetwarzania danych od tego momentu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

6) Masz również prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

7) W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8) Usługodawca przywiązuje dużą wagę do kwestii zachowania Twojej prywatności i ochrony Twoich danych osobowych. Usługodawca, jako Administrator Danych dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Ciebie. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

9) Informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP Usługobiorców) są przez Usługodawcę wykorzystywane w celach technicznych. Poza tym informacje te są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. W niektórych przypadkach identyfikacja i związany z nią zindywidualizowany (personalizowany) dostęp do treści Serwisu oparte są o cookies, jednak najczęściej konieczna jest przynajmniej Twoja jednorazowa autoryzacja. W celu usprawnienia działań opisanych w niniejszym punkcie wykorzystywane jest narzędzie Google Analitycs.